blog vašeho vlkodlaka šibala

Je snadné zapomenout na to co je a vrátit se do reality těžší

CHAT

Anketa

Statistika

Kalendář

Homepage

Tak jsem tu zas, na nějaký ten čas :-)

Nazdááááár lidičky. Tak jsem opět zpět J
A jsem tu jen díky tomu, že jsem doma sám a zbytek rodiny je na dovolené. Bohužel mě to něco stálo a já mám naražené zápěstí, koleno a milion modřín. Teď se asi ptáte, proč jsem nenapsal dřív. Je to prosté, jistě z kapitoly víte, že mi zabavili myš a klávesnici. Samozřejmě jsem si mohl „pučit“ od ségry, ta si ovšem zamkla pokoj a já zrovna nemám po ruce paklíč, takže mi nějakou dobu trvalo, než jsem objevil svou milovanou myš a klávesnici. Mám tedy opět nějaký čas na vás a doopravdy se pokusím něco napsat, jakmile mi přestane třeštit hlava (a že je to v poslední době síla).
Musím taky s lítostí oznámit, že ještě nemám nic napsané, jelikož jsem buď neměl klid, nebo čas a nebo jsem se nasral na všechny okolo a šel trucovat (a že to bylo často).
A kolik mám času než se rodinka vrátí? Jo tak to nevím, ale rozhodně míň než bych chtěl. Však oni dají vědět, protože právě z tohoto důvodu mi tu mamka nechala její mobil (já ten svůj stratil už ani nevím kdy) s téměř nulovou baterkou (toho si asi nevšimla, jinak by mi dala nabíječku) a kreditem snad mínus tři sta (kecám, prostě tam nic není), no a když tak dá vědět po babce, ke které musím chodit na oběd (dnes se do mě pokoušela nacpat smažený květák, fuj).
Tak já si jdu přečíst co jste vy ostatní všechno napsali a nemějte mi za zlé, když vám náhodou zapomenu okomentovat kapitolu. Díky J
Žádné komentáře
 
Proč si hledat přátele, když tě většinou zradí? Snad protože věříš že jsou jiní, snad protože jsi sám, či už jsi propadl zoufalství?